HAKKIMIZDA

 

CEMRE GIDA PAS. KUR. SAN. TİC.LTD. ŞTİ. pastane ve pişmaniye ihtiyaç malzemelerinden dondurma imalat malzemelerine, caterıng ve restaurant malzemelerinden otel, eğlence ve bar malzemelerine kuruyemişten, baharata birçok alanda hizmet veren bir kuruluştur.

 

1999 yılında siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda hizmet vermiş olduğu birçok alanda markalaşmıştır. CEMRE GIDA Kocaeli-Adapazarı-Yalova il ve ilçelerinde hizmet veren, alanında uzman genç ve dinamik ekibiyle birlikte müşteri memnuniyetinden ödün vermeden teknolojiyi adım adım izleyerek her zaman başarıdan başarıya koşan sektöre yenilikleri getiren bir firma olmuştur.

 

CEMRE GIDA sektöründe kazandığı tecrübe ile rakiplerine her zaman örnek olmayı başarmış birbirine bağlı farklı sektörlere hizmet verme vizyonuyla da bütünleşmiş bir yapıya sahip olmuştur.

 

Firmamız kuruluşunun ilk yıllarında endüstriyel yağlar satışıyla faaliyetine başlamış olup daha sonraları ürün portföyünü, müşterilerini ve çalışma alanlarını geliştirip pastacılık, caterıng, pişmaniye, dondurma imalat malzemeleriyle sektörün aranan aktörlerinden olmayı başarmış, Türkiye’nin saygın başarılı alanlarında önde gelen firmalarıyla yapılan iş ortaklıklarıyla sürekli gelişim sağlamış, en yeni teknolojileri, en verimli ürünleri siz değerli müşterilerine sunarak memnuniyetinizi sağlamayı amaç edinmiştir.

 

En kaliteli ve en ciddi firmaları referans listesinde ve bayilikleriyle gururla taşıyan firmamız yapmış olduğu atılımlarla bayiliklerini yapmış olduğu firmaların ürün ve adlarını bölgesinde layıkıyla temsil ederek iş hacimlerini geliştirip tedarikçilerimizinde yüzünü güldürmüştür.

 

Satışını yapmış olduğumuz tüm ürünlerimizin gıda üretim belgeleri TSE, EN ISO 9001:2000,ithal ürünlerimizin izin belgeleri gibi tüm kalite belgelerinin bulunması firmamızın satış kurallarından en başta gelenlerindendir.

 

CEMRE GIDA her geçen gün gelişimine paralel olarak daha iyi daha hızlı kesintisiz ve müşteri odaklı hizmeti sürekli kılmak için yeni çalışma arkadaşları ile ekibini geliştirip sektöre de kalifiye elemanlar sunarak bir şekilde rakip firmaların gelişimine de katkıda bulunan bir okul görevi görmektedir.

 

Çalışanlarımızın motivasyonunu en üst seviyede tutmak bizim gelişimimizi hızlandırmış "KALİTELİ HİZMET HERKESİN HAKKIDIR" sloganımız gelişime ve değişime açık olduğumuzu ve bunu ilke edindiğimizin bir göstergesi olmuştur.

 

Sevkiyat ve pazarlama ağımızla azami noktaya ulaşmayı başaran firmamız zamanında ve yerinde hizmet anlayışına müteakip satış sonrası hizmet hedefini gerçekleştirme çabası ve azmindedir, Başarımızın altında yatmakta olan temel esas koşulsuz müşteri memnuniyeti, sevkiyat ve pazarlama organizasyonumuzun düzenliliği ve son yıllarda çok sık rastlanılan yeni ürün  ve gelişmeler hakkında müşteri bilgilendirme odaklı çalışma sistemi diyebiliriz.

 

Müşterilerine,

 

"Kaliteli Ürünler" ve "Güvenilir Hizmet" verme yarışı içinde olan CEMRE GIDA yönetimden başlayıp tüm takım arkadaşlarımızla birlikte size olan hizmetini daha ileriye taşıyacaktır.

 

1999 yılından beri CEMRE GIDA ismini en iyiler arasına kazıyan siz değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve takım arkadaşlarımız ile bugünden sonrada sizlere daha iyi hızlı ve kaliteli hizmet etmek için hiçbir kısıtlamaya gitmeden çalışıyor bu süreçte de bize göstermiş olduğunuz desteklerden dolayı mutluluk duyuyoruz.